Generatoriai

 

Kas yra generatorius?      
Tai elektros (alternatoriaus) ir variklio kombinacija sujugnta į vieną vienetą. Dažniausiai naudojami stūmokliniai varikliai. Kartais gali būti naudojami, vadinami dvigubo kuro agregatai, hibrididiniai benzininiai – dujiniai varikliai. Yra daug skirtingų elektros generatorių versijų – nuo labai mažų nešiojamų benzininių elektros generatorių iki labai didelių turbininių įrenginių. Pagrindinis šių elektros generatorių privalumas yra gebėjimas savarankiškai tiekti elektros energiją ir naudojamas kaip atsarginis elektros energijos tiekimo šaltinis dingus pagrindiniam arba miesto elektros tinklui.

Kodėl mes?      
Mūsų įmonė prekiauja tik kokybiškais visus ES standartus atitinkančiais produktais. Platus pasirinkimas, pramoninių, portatyvinių (nešiojamų) dyzelinių, benzininių elektros generatorių.

  

   
   
Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausia:

Aš ne robotas
 
 

 

 ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

APIE MUS

UAB Energotecha jau 10 metų rūpinasi jūsų nepertraukiamo maitinimo šaltiniais (UPS), elektros energiją generuojančiais įrengniais. Projektuojame rezervinio maitinimo sistemas, jas instaliuojame, aptarnaujame, bei atliekame maitinimo sistemų inventorizavimo ir energetinių sistemų audito paslaugas.

KONTAKTAI

UAB Energotecha
S. Konarskio g. 49, Vilnius
tel.: +370 5 2105291
faks.: +370 5 2105292
mob. +370 655 22244
El. paštas:  info(eta)energotecha.lt
www.energotecha.lt