InverteriaiKas yra Inverteris arba keitiklis?

Kas yra Inverteris

Tai įrenginys (keitiklis), kuris DC įtampą (nuolatinė srovė) konvertuoja į AC įtampą (kintamoji srovė). Inverteriai yra naudojami eksploatuoti elektros įrenginius iš energijos, kuriai pagaminti yra naudojama akumuliatorinė baterija ar atsinaujinantys energijos šaltiniai, pavyzdžiui, saulės kolektoriai ar vėjo turbinos. DC įtampa yra ta, kurią galima išsaugoti baterijose, o kintama srovė reikalinga daugumai elektrinių prietaisų, inverteris tam ir naudojamas, kad konvertuoti energiją į naudotiną formą.

Inverterių tipai

Dauguma šiuolaikinių maitinimo keitiklių gamina arba modifikuotą kvazisinusoidę, arba tikrą sinusinę įtampą. Modifikuota kvazisinusoidę gaminantys inverteriai yra santykinai nebrangūs, ir tikriausiai populiariausias tipas.Tikrą sinusoidinę įtampą išduodantys keitikliai brangiausi, tačiau jie išduoda idealią sinusinę įtampąSu šia įtampa veiks bet kuris prietaisas, ypač kai kuri jautri įranga, pavyzdžiui, tam tikros medicinos įrangos ar įkraunami įrankiai, reikalauja itin idealios įtampos. Pavyzdžiui, radio ir televizinė įranga su pilnos sinusoidės keitikliu dirba geriau, nes modifikuotos stačiakampės bangos sinusinė įtampa trikdo ryšį ir sukelia statinį ar kitos rūšies  triukšmą. 

 ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

APIE MUS

UAB Energotecha jau 10 metų rūpinasi jūsų nepertraukiamo maitinimo šaltiniais (UPS), elektros energiją generuojančiais įrengniais. Projektuojame rezervinio maitinimo sistemas, jas instaliuojame, aptarnaujame, bei atliekame maitinimo sistemų inventorizavimo ir energetinių sistemų audito paslaugas.

KONTAKTAI

UAB Energotecha
S. Konarskio g. 49, Vilnius
tel.: +370 5 2105291
faks.: +370 5 2105292
mob. +370 655 22244
El. paštas:  info(eta)energotecha.lt
www.energotecha.lt