Įrenginių aptarnavimasMūsų įmonė teikia aptarnavimo ir pardavimo paslaugas jau 10 metų. Šiuo metu aptarnaujame bankus, IT paslaugas teikiančias įmones, prekybos centrus, valstybinį sektorių visoje Lietuvoje. Teikiame paslaugas Baltijos regione ir kitose šalyse. Įmonės kolektyvas, tai laiko patikrinta profesionalų komanda, kuri kas met tobulina produktų žinias Lietuoje ir užsienyje.

 

   
Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausia:

Aš ne robotas
 
 ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

APIE MUS

UAB Energotecha jau 10 metų rūpinasi jūsų nepertraukiamo maitinimo šaltiniais (UPS), elektros energiją generuojančiais įrengniais. Projektuojame rezervinio maitinimo sistemas, jas instaliuojame, aptarnaujame, bei atliekame maitinimo sistemų inventorizavimo ir energetinių sistemų audito paslaugas.

KONTAKTAI

UAB Energotecha
S. Konarskio g. 49, Vilnius
tel.: +370 5 2105291
faks.: +370 5 2105292
mob. +370 655 22244
El. paštas:  info(eta)energotecha.lt
www.energotecha.lt